@2018 Projektantem strony jest Cezary Mysera

Wszelkie kopiowanie bez zgody autora zabronione

   Kilka słów o mnie

   Urodziłem się w 1993 roku. Skończyłem szkołę średnią o profilu informatycznym. Bieganie towarzyszy mi od najmłodszych lat. Początkowo jeździłem na zawody biegowe na których biegał mój brat, a ja chciał czy nie musiałem być obecny na tych zawodach.

  Bieganiem zaszczepiłem się w 2009 roku. Po nieudanych próbach gry w sportach drużynowych postanowiłem spróbować sił w  sporcie indywidualnym. Padło na bieganie. Właśnie do biegania namówił mnie brat Bartek . Początkowo bardzo opornie podchodziłem do treningu. Już przed pierwszym treningiem  miałem dość, uważałem, że biegacze to jakieś świry, którym się nudzi i nie mają co robić, a pomimo tego sam to robiłem. 

 

  Moje podejście zmieniło się po około dwóch tygodniach trenowania. Zacząłem widzieć w tym sens, ale co najważniejsze bieganie choć mnie męczyło sprawiało mi radość i satysfakcje. Z czasem zacząłem startować na zawodach i tak to trwa aż po dziś dzień.

 

 


 

     W 2010 roku po raz pierwszy wystartowałem na bieżni. Startowałem na niej 2 lata po czym postanowiłem przejść "na ulicę". W 2014 roku doznałem kontuzji, która wyeliminowała mnie z biegania prawie na rok. Wróciłem i po dziś dzień walczę ze swoimi słabościami, a bieganie to mój sposób na spędzenie wolnego czasu.

  Za swoje największe osiągnięcie uważam Mistrzostwo Mazowsza osiągnięte w 2012 roku na bieżni Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, a także wygranie półmaratonu w  debiutanckim biegu w 2013 roku.

 

   Moim marzeniem jest wystartować i ukończyć maraton w debiucie poniżej 3 godzin. Chęć wygranej jednak nic nie znaczy bez chęci przygotowania się, dlatego też staram się odpowiednio przygotowywać. Mam wiele marzeń jednak te o maratonie jest takie pierwsze, najważniejsze i nie chce śpieszyć się z jego realizacją. Mam nadzieję, że przede mną jest jeszcze wiele kilometrów, wiele startów i wiele pięknych chwil

     

 

 
 

Skontaktuj się ze mną

Napisz poprzez poniższy formularz

 

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now