Kilka słów o mnie

   Urodziłem się w 1993 roku. Skończyłem szkołę średnią o profilu informatycznym. Bieganie towarzyszy mi od najmłodszych lat. Początkowo jeździłem na zawody biegowe na których biegał mój brat, a ja chciał czy nie musiałem być obecny na tych zawodach.

  Bieganiem zaszczepiłem się w 2009 roku. Po nieudanych próbach gry w sportach drużynowych postanowiłem spróbować sił w  sporcie indywidualnym. Padło na bieganie. Właśnie do biegania namówił mnie brat Bartek . Początkowo bardzo opornie podchodziłem do treningu. Już przed pierwszym treningiem  miałem dość, uważałem, że biegacze to jakieś świry, którym się nudzi i nie mają co robić, a pomimo tego sam to robiłem. 

 

  Moje podejście zmieniło się po około dwóch tygodniach trenowania. Zacząłem widzieć w tym sens, ale co najważniejsze bieganie choć mnie męczyło sprawiało mi radość i satysfakcje. Z czasem zacząłem startować na zawodach i tak to trwa aż po dziś dzień.

 

 


 

     W 2010 roku po raz pierwszy wystartowałem na bieżni. Startowałem na niej 2 lata po czym postanowiłem przejść "na ulicę". W 2014 roku doznałem kontuzji, która wyeliminowała mnie z biegania prawie na rok. Wróciłem i po dziś dzień walczę ze swoimi słabościami, a bieganie to mój sposób na spędzenie wolnego czasu.

  Za swoje największe osiągnięcie uważam Mistrzostwo Mazowsza osiągnięte w 2012 roku na bieżni Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, a także wygranie półmaratonu w  debiutanckim biegu w 2013 roku.

 

   Moim marzeniem jest wystartować i ukończyć maraton w debiucie poniżej 3 godzin. Chęć wygranej jednak nic nie znaczy bez chęci przygotowania się, dlatego też staram się odpowiednio przygotowywać. Mam wiele marzeń jednak te o maratonie jest takie pierwsze, najważniejsze i nie chce śpieszyć się z jego realizacją. Mam nadzieję, że przede mną jest jeszcze wiele kilometrów, wiele startów i wiele pięknych chwil

     

 

IMG_20180827_155121.jpg
 
 
16 Bieg Solidarności Płock
Bieg niepodległości Sierpc 2009
Run Toruń 2016- 5km
III Charytatywny Bieg z Trójką
Mistrzostwa Polski Szczecin
Bieg Solidarności Płock 2010
Tumska Dycha
Bieg sierpienicy Sierpc
Bieg im. Krzyszkowiaka Sierpc
Trening Golub Dobrzyń 2015
Rypiński bieg po zdrowie 2014
Bieg niepodległości Skrwilno 2014
Bieg Solidarności NOWOGRÓD 2015
Półmaraton Rypiński
III Szybka Trójka Płock
Pólmaraton Dwóch Mostów
Lubawska Dycha 2015
III Szybka Trójka Płock
16 Bieg Solidarności Płock
Sierpecki minimaraton 2013
Bieg soczewka z BOP
III Szybka Trójka
3 Szybka Trójka Płock
Bieg sylwestrowy Płock 2013
Bieg niepodległości Skrwilno
Trening Płonne
Trening Golub-Dobrzyń
Lubawa 23.08.2015

" Jeśli chcesz odnieść sukces najpierw zaakceptuj ból, cierpienie"

Skontaktuj się ze mną

Napisz poprzez poniższy formularz

 

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!